IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 10 marca 2024 WIELKOPOSTNE REKOLEKCJE PARAFIALNE |
|
7:00 |
Za + Wiesława (w 7 rocz. śmierci), Wandę, Stanisława, Edmunda i Edytę Glinickich, Bernarda Banacha, Pelagię Ściechura |
9:00 |
Za + Jarosława Wiśniewskiego w 8 miesięcy po śmierci |
10:30 |
Za + Pawła Donarskiego, Genowefę, Edwarda i Wiktorię Bożymów, Walerię i Augustyna Kozłowskich |
12:00 |
ZA PARAFIAN |
17:00 |
Gorzkie Żale |
17:00 |
Za + Feliksę i Antoniego Bożymów, Stanisława i Dariusza Stolarskich, dziadków Bożymów i Wojciechowskich |
PONIEDZIAŁEK - 11 marca 2024 |
|
7:00 |
Za + Stanisława Ścibora (intencja od Teresy Włodarczyk i od rodziny Prusów) |
10:00 |
Za + Cezarego Słoniewskiego i Stefana Słoniewskiego |
18:00 |
Za + Jana Stabacha w 3 rocz. śm. i Krzysztofa Stabacha też w 3 rocz. śmierci |
19:30 |
REZ. – nie podano intencji |
WTOREK - 12 marca 2024 |
|
7:00 |
Za + Cecylię Pajewską |
10:00 |
Za + Jana Matusika i Czesława Grybosia |
18:00 |
Za + Krzysztofa Stabacha, zmarłych z c.R. Stabachów i Hutyrków, dziadków: Józefa i Marię Wałęgów |
19:30 |
Stefana i Stanisławę Bajów, dziadków Bajów i dziadków Oleszków, Czesława i Halinę Borzewskich, Zbigniewa i dziadków Borzewskich, Mieczysława i dziadków Ziółkowskich |
ŚRODA - 13 marca 2024 |
|
7:00 |
Za + Wandę Jurkiewicz |
8:15 |
Intencja wolna |
10:00 |
O miłosierdzie Boże i dar Nieba dla zmarłej Krystyny |
12:00 |
Za + Włodzimierza Tkaczyka |
13:00 |
Za + Wacławę i Władysława Sterników |
18:00 |
Za + Jolantę Piasecką w 14 rocz. śmierci, Lecha Drabka, Franciszkę, Józefa, Deonizego Dzierzgowskich, Halinę i Edwarda Sołtysów, Apolonię i Tadeusza Drabków, zmarłych z c.R. Dzierzgowskich i Wilgosów |
19:30 |
Annę Dubińską – Donder (intencja od rodziny Wronów z Myślenic) |
CZWARTEK - 14 marca 2024 |
|
7:00 |
Za + Kazimierę i Czesława Wawro |
17:30 |
Za + Teresę Krajewską w 5 rocz. śmierci i Tadeusza Grządka w 3 rocz. śmierci |
18:00 |
Za + Stanisława Jankowskiego w 31 rocz. śmierci, zmarłych z c.R. Jankowskich i Wasiów |
PIĄTEK - 15 marca 2024 |
|
7:00 |
Za + Krystynę, Edmunda i Zbigniewa Szymborskich |
17:20 |
Droga Krzyżowa |
18:00 |
Za + Konstantego Zalewskiego w 5 rocz. śmierci, Krystynę Zalewską, dziadków Urban i Zalewskich, zmarłych z c.R. Pruss |
18:00 |
Intencja wolna
|
18:30 |
Droga Krzyżowa |
SOBOTA - 16 marca 2024 |
|
7:00 |
REZ. – nie podano intencji
|
17:30 |
Za + Edwarda Zbiciaka (intencja imieninowa) Ewę, Mirosławę i Zofię z rodziny Pośników oraz Kazimierę i Władysława Pośnik |
18:00 |
Za + Tadeusza, Ryszarda i Mariusza Romanowskich, Stanisława, Mariannę i Tadeusza Plebanów, Danutę i Waldemara Hapke, dziadków Długosińskich, Romanowskich, Plebanów i Deputów |
V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 17 marca 2024 |
|
7:00 |
REZ. – nie podano intencji
|
9:00 |
Za + Jana Twardo w 39 rocz. śmierci, Norberta, Seweryna, Halinę, Stanisława - Leona Twardo, Stefanię i Antoniego Twardo, Jadwigę, Mariannę i Leona Oktabów |
10:30 |
Za + Jerzego Kordowskiego w 13 rocz. śmierci, Jana i Janinę Kordowskich, Ryszarda i Stanisławę Słoniewskich i wszystkich zmarłych z Rodziny |
12:00 |
O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Basi w 15 rocznicę urodzin |
17:00 |
Gorzkie Żale |
17:00 |
Za + Leokadię i Adama Gieradę, Stanisławę, Jana, Katarzynę, Jana Stachnik oraz całą rodzinę Stachników |