XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 19 listopada 2023 |
|
7:00 |
REZ. – nie podano intencji |
9:00 |
Za + Mariana Wilczka, Stanisława i Mariannę Wilczek, Jana i Romanę Hutyrko, zmarłych z c.R. Włodarczyków oraz zmarłych z c.R. Stabachów |
10:30 |
Za + Zuzannę i Jerzego Szcześniaków oraz za zmarłych z rodziny Wojdów, Szcześniaków, Gniadków i Rzążewskich |
12:00 |
ZA PARAFIAN |
17:00 |
Za + Tadeusza Słoniewskiego w 15 rocz. śmierciFranciszka i Józefę Stachników, zmarłych z c.R. Krynickich |
PONIEDZIAŁEK - 20 listopada 2023 |
|
7:00 |
Za + Marka Pustelnika w 2 rocz. śmierci |
17:30 |
Za + Mirosława Adamiaka w 7 rocz. śmierci |
18:00 |
Za + Zenobię Wiśniewską w 10 rocz. śmierci |
WTOREK - 21 listopada 2023 |
|
7:00 |
Intencja wolna |
17:30 |
Za + Helenę Kurowską-Kowalską w 26 rocz. śmierci oraz za zmarłych z c.R. Kurowskich i Jędraszków |
18:00 |
Za + Janusza Redę (z racji imienin) i Andrzeja Redę |
ŚRODA - 22 listopada 2023 |
|
7:00 |
Intencja wolna |
17:30 |
Za + Krystynę Gawryszewską w 6 rocz. śmierci, Mieczysława Gawryszewskiego w 3 rocz. śmierci oraz Dorotę Sołtys w 12 rocz. śmierci |
18:00 |
Msza Święta z intencją zbiorową |
CZWARTEK - 23 listopada 2023 |
|
7:00 |
Za + dusze zmarłych rodziców: Stanisława i Klementynę Kalinowskich oraz zmarłych dziadków Ulkowskich i Kalinowskich |
7:00 |
Za + Krystynę Budnicką - Msza Święta gregoriańska (1) |
17:30 |
Za + Józefa (w 34 rocz. śmierci) i Marię Bańkowskich oraz Ilonę Klembę |
18:00 |
Za + Rozalię i Franciszka Denisiuków, Sabinę i Józefa Fotek, Antoniego Staniurskiego, zmarłych z c.R. Denisiuków, Rejmerów, Fotków, Flisiuków i Kołodziejskich |
PIĄTEK - 24 listopada 2023 |
|
7:00 |
Za + Krystynę Budnicką - greg. (2) |
17:30 |
Za + Władysława i Janinę Fiołek oraz za ich córki, synów, synowe, zięciów i wnuków, Stefanię i Piotra Doboszów i ich synów |
18:00 |
Intencja dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Moniki w dniu urodzin |
SOBOTA - 25 listopada 2023 |
|
7:00 |
REZ. - nie podano intencji |
7:00 |
Za + Krystynę Budnicką – greg. (3) |
17:30 |
Za + Teresę Zdzych w 2 rocz. śmierci oraz za dusze zmarłych z rodziny: Zdzychów, Sobieralskich, Korczaków i Reków |
18:00 |
Za + Władysławę w 6 rocz. śmierci, Kazimierza, Mariannę, Stanisława, Edwarda Barszczewskich, Katarzynę, Władysława, Zenobiusza Gierczyńskich, Małgorzatę i Tadeusza Leleń |
XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 26 listopada 2023 UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA |
|
7:00 |
Za + Janusza Redę i Andrzeja Redę ( z racji ich imienin) |
9:00 |
Za + Czesława Miętka w 35 rocz. śmierci, Bogdana i Włodzimierza-Jacka Miętków, Edwarda Oktabę, Franciszka Głuszcza, Annę i Henryka Dzierzgowskich, Stanisława Witeskę, Jarosława Kado, Teresę i Tadeusza Dębskich, Stanisława i Helenę Miętków, Włodzimierza Orlińskiego |
10:30 |
Za + Wiktora Kozłowskiego w 50 rocz. śmierci Mariannę Kozłowską, Zenona Oktabę, Monikę Dworzańską, Jerzego Olesia, Romana Kurzaca, dziadków Kozłowskich i Suchenków |
12:00 |
ZA PARAFIAN |
17:00 |
Za + Edwarda Żmijewskiego w 3 rocz. śmierci, Czesławę, Pelagię i Eugeniusza Kamińskich, Helenę i Stanisława Żmijewskich oraz wszystkich zmarłych z rodziny Żmijewskich i Kamińskich |